Przejdź do głównej zawartości

Słyszał kto kiedyś o JELLY SOAP?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

my swallow - jedno ujęcie

Witajcie! Jak wam mijają święta? Mnie trochę choroba rozłożyła, ale nie piszę tego posta, by zagłębiać się w swoje ostatnie przeżycia. No więc jest to coś innego niż zwykle, ponieważ dzisiaj dodaję coś w stylu one shot'a, który ostatnio napisałam. Jedyne o co chcę Was prosić to o wyrozumiałość i zastanowienie się nad treścią, którą starałam się ubrać w jakieś przesłanie. Zapraszam do czytania i dyskusji na temat tego krótkiego wycinka w komentarzach poniżej.

#idealny prezent - OSOBISTA KSIĄŻKA

Przyjaciele to taki promyczek słońca w naszym życiu, więc dbamy o niego jak tylko potrafimy. To wyjątkowe osoby w naszym życiu, które zasługują na wyjątkowe czyny. Dlatego też robiąc dla nich prezent, chcemy by był to podarunek osobisty, idealnie dopasowany do danej osoby. Nie możemy przecież nic się nie wysilić i olać np. takie ważne święto jak gorące 17 urodzinki.. Ostatnio już świętowałam je dwa razy z dwiema przyjaciółkami, więc miałam okazję, aby sprawić im prezenty. Ten post więc poświęcam jednemu, pierwszemu z podarunków, które wymyśliłyśmy. Robiłyśmy go razem z moją kochaną besties Olką dla naszej cudownej psiapsiółki Gabryjelki. No to powiedz wreszcie co to, a nie zanudzasz! No już, spokojnie głosie w mojej głowie...ze mną wszystko w porządku? Taaaaak ;'))))

pulchne pancakes na śniadanie - NALEŚNIKI AMERYKAŃSKIE

Dzisiaj przychodzę do Was z przepisem, który może rozpocząć każdy poranek lepiej. Wstajesz o 6 do szkoły? Luzik, w kilkanaście minut możesz nasmażyć sobie kilka grubych naleśników, na których widok już oczy same się cieszą. A wiadomo, z pustym żołądkiem, nauka idzie jeszcze gorzej, niż zwykle. Mówię to na własnym przypadku, bo zawsze na lekcjach, gdy zapadnie cisza, modlę się by nie było słychać jak bardzo jestem głodna! Zlikwidujmy, więc nowy trend "nie jem śniadań, jestem fit", bo to okrutnie niezdrowe dla nas i naszego organizmu. Fakt, może takie pancakes-y nie są godne okrzyknięcia mianem "dietetycznej potrawy", ale jeśli zjemy jednego, a nie 10, na przykład z owocami i miodem, wypijemy zieloną herbatę, odstresujemy się i przede wszystkim najemy przed milionem kartkówkotestopytaniosprawdzianów, to nic złego się nie stanie. Również wyjdziemy z domu z o wiele większym zapałem. Albo załóżmy inaczej: wstajemy w sobotę, brzydka pogoda, ptaki nie śpiewają, sprzątani…